مجموعه علمی پژوهشی شکوفا اندیش با رویکردی کاملا تخصصی و انحصاری برای دانجشویان رشته های مختلف خدمات آموزشی و پژوهشی ارایه می نماید. این خدمات شامل:

انجام پروژه های دانشجویی و دانشگاهی، تالیف کتاب از پایان نامه، مشاوره  تحصیلی، ترجمه تخصصی، اخذ پذیرش مقاله ISI و... می باشد.

انجام پروژه و مقاله

 

چاپ مقاله ISI , ISC


چاپ مقاله ISI , ISC

 

تعریف موضوع، تدوین مقاله، سابمیت و ارسال مقاله به یکی از ژورنال های ISI مرتبط ، اخذ اکسپت، چاپ مقاله استخراج مقاله از پایان نامه انجام شده متقاضیان و به روز رسانی و تقویت آن در حد اکسپت و چاپ در ژورنالهای مورد نظر ژورنال های آی اس آی مورد تائید وزارت علوم و دانشگاه آزاد اسلامی

 

ترجمه تخصصی


ترجمه تخصصی

 

دپارتمان ترجمه تخصصی موسسه شکوفا اندیش با هدف ترقی سطح کیفی ترجمه مقاله و کتب در ایران فعالیت خود را با تشکیل تیم تخصصی ترجمه از دانشجویان و فارغ التحصیلان مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد دانشگاه های برتر ایران شروع نمود. فعالیت اولیه بر اساس ترجمه مقالات فارسی به انگلیسی جهت انتشار در نشریات معتبر و ترجمه کتب مرجع انگلیسی به فارسی شکل گرفت. در تیم ترجمه تخصصی سکوفا اندیش کلیه خدمات ترجمه توسط مترجمان تخصصی در هر رشته انجام گرفته و ویرایش نیتیو مقالات با همکاری چند مترجم بومی به زبان انگلیسی توسط ترجمه تخصصی ایران ایده پردازی و اجرا شد که حاصل این اقدام افزایش سطح کیفی مقالات معتبر بود و این دو مهم ترین عواملی بود که ترجمه تخصصی شکوفا اندیش رابه عنوان یکی از موفق ترین تیم های ترجمه در کشور بدل نمود.

 

خدمات ما


خدمات موسسه شکوفان اندیش عباتند از:
آموزش نرم افزارهای تخصصی
ترجمه مقالات از زبانهای خارجی به فارسی و بالعکس
آموزش نگارش متون آکادمیک ومقالات تخصصی , بین المللی و isi
آموزش و مشاوره اجرای پروژه های پژوهشی و دانشجویی و نرم افزاری, شبیه سازی و آماری

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید