فنی مهندسی: اجرای پروژه های نرم افزاری فنی مهندسی در تمامی گرایش ها (مشاهده تمامی رشته های فنی مهندسی)

علوم پایه و پزشکی: اجرای پروژه های نرم افزاری علوم پایه و انجام امور آزمایشگاهی و تحلیل داده علوم پزشکی در تمامی گرایش ها و مقاطع دانشگاهی (مشاهده تمامی رشته های علوم پایه و پزشکی)

علوم انسانی: اجرای پروژه های نرم افزاری علوم انسانی ، تحلیل آماری ، گردآوری داده در تمامی گرایش ها و مقاطع دانشگاهی (مشاهده تمامی رشته های علوم انسانی)

 

اکسپت مقاله

 

 پرطرفدارها

 

 

 

 

بسیاری از مقالات علمی برای پیاده سازی ایده و نوآوری ارایه شده به دانش برنامه نویسی نیاز پیدا می کنند، این عامل در کنار نیاز به پیاده سازی مقالات مربوط به رشته هایی نظیر کامپیوتر، ما را برآن داشت تا با تشکیل دپارتمان برنامه نویسی و همراه کردن اساتید و کارشناسان مجرب در این زمینه، اکنون با افتخار آماده ارایه خدمات در موضوع انجام پروژه های برنامه نویسی در بالاترین سطح ممکن باشیم، برای کسب اطلاعات بیشتر و یا آگاهی از تعرفه ارایه خدمات و همچنین دریافت مشاوره می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مشاوره و انجام پروژه های مربوط به داده کاوی و انجام پروژه های آماری و داده کاوی در مجموعه علمی پژوهشی شکوفا اندیش توسط اساتید مجرب در این رشته؛ در سریعترین زمان ممکن با مناسبترین قیمت. برای اطلاع از تعرفه ارایه خدمات و یا دریافت مشاوره می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

یکی از مهمترین عناصر در موفقیت یک پروژه یا پایان نامه ارایه مطالب و اسلاید های مورد استفاده در آن ارایه می باشد. شکوفا اندیش با ارایه جلسات آموزشی و آزمایشی دفاع از پایان نامه و همچنین انجام پاورپوینت دفاع و متن سخنرانی سعی کرده است تا همراهی مطمئن برای دانشجویان در آخرین گام های از مسیر تحصیلات دانشگاهی خود یعنی آماده سازی محتوای جلسه دفاع از پایان باشد، ما تماس بگیرید.

مجموعه علمی پژوهشی شکوفا اندیش با رویکردی کاملا تخصصی و انحصاری برای دانجشویان رشته های مختلف خدمات آموزشی و پژوهشی ارایه می نماید. این خدمات شامل:

انجام پروژه های دانشجویی و دانشگاهی، تالیف کتاب از پایان نامه، مشاوره  تحصیلی، ترجمه تخصصی، اخذ پذیرش مقاله ISI و... می باشد.

انجام پروژه و مقاله

 

چاپ مقاله ISI , ISC


چاپ مقاله ISI , ISC

 

تعریف موضوع، تدوین مقاله، سابمیت و ارسال مقاله به یکی از ژورنال های ISI مرتبط ، اخذ اکسپت، چاپ مقاله استخراج مقاله از پایان نامه انجام شده متقاضیان و به روز رسانی و تقویت آن در حد اکسپت و چاپ در ژورنالهای مورد نظر ژورنال های آی اس آی مورد تائید وزارت علوم و دانشگاه آزاد اسلامی

 

ترجمه تخصصی


ترجمه تخصصی

 

دپارتمان ترجمه تخصصی موسسه شکوفا اندیش با هدف ترقی سطح کیفی ترجمه مقاله و کتب در ایران فعالیت خود را با تشکیل تیم تخصصی ترجمه از دانشجویان و فارغ التحصیلان مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد دانشگاه های برتر ایران شروع نمود. فعالیت اولیه بر اساس ترجمه مقالات فارسی به انگلیسی جهت انتشار در نشریات معتبر و ترجمه کتب مرجع انگلیسی به فارسی شکل گرفت. در تیم ترجمه تخصصی سکوفا اندیش کلیه خدمات ترجمه توسط مترجمان تخصصی در هر رشته انجام گرفته و ویرایش نیتیو مقالات با همکاری چند مترجم بومی به زبان انگلیسی توسط ترجمه تخصصی ایران ایده پردازی و اجرا شد که حاصل این اقدام افزایش سطح کیفی مقالات معتبر بود و این دو مهم ترین عواملی بود که ترجمه تخصصی شکوفا اندیش رابه عنوان یکی از موفق ترین تیم های ترجمه در کشور بدل نمود.

 

خدمات ما


خدمات موسسه شکوفان اندیش عباتند از:
آموزش نرم افزارهای تخصصی
ترجمه مقالات از زبانهای خارجی به فارسی و بالعکس
آموزش نگارش متون آکادمیک ومقالات تخصصی , بین المللی و isi
آموزش و مشاوره اجرای پروژه های پژوهشی و دانشجویی و نرم افزاری, شبیه سازی و آماری

تماس با موسسه شکوفا اندیش

نرم افزار متلب به عنوان یکی از مهمترین نرم افزارهای دانشگاهی برای انچام پروژه ها، نقشی بسیار کلیدی در دوران تحصیل دانشجویان، به خصوص دانشجویان فنی مهندسی و رشته هایی نظیر مهندسی کامپیوتر و مهندسی برق دارد. متلب در زمینه هایی نظیر پردازش تصویر، داده کاوی و... عنصری جدایی ناپذیر از پروژه ها می باشد. برای دریافت مشاوره تخصصی در زمینه انجام پروژه های سیمولینک و متلب با ما تماس بگیرید.

از جمله خدمات مجموعه علمی پژوهشی شکوفا اندیش، انجام خدمات تایپ ، ویراستاری و نگارش متون آکادمیک در سریعترین زمان ممکن با مناسبترین قیمت به دانشجویان گرامی است. برای اطلاع از تعرفه ارایه خدمات و یا دریافت مشاوره می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

زیر مجموعه ها